1 TESİSAT ARIZASI/DOĞALGAZ ARIZASI

İstanbul Su Tesisatçısı
TESİSAT ARIZASI/DOĞALGAZ ARIZASI

TESİSAT ARIZASI/DOĞALGAZ ARIZASI

su tesisatçısı olarak  çok uzun bir zamanda beri siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Hizmetlerimiz garantili olup, tarafımızdan kaynaklı olası sorunlarda ücretsiz bir şekilde yaşanılan sorunları çözüyoruz. Tesisat Arızası ile pek çok tesisat işlerinizi ve benzeri diğer işlemlerinizi en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. Uzman bir ekip son teknoloji cihazlar ve diğer materyaller ile hizmetinizde olup, tüm materyal ve cihazların profesyonel eğitimine sahiplerdir. Doğalgaz uzunca bir süreden beri hayatımızda olan son derece kullanışlı bir ısınma yöntemi olarak diğer yöntemlere oranla çok da avantajlıdır. Öyle ki doğalgazı yalnızca ısınma için değil aynı zamanda suyu ısıtmak ya da ocakları yakmak için kullanabiliyoruz. Doğalgaz hayatımızın her dönemini kolaylaştıran, kış döneminde de en sağlıklı ısınma yöntemi olarak karşımıza çıkıyor. Doğalgaz tesisatı hizmetimiz bulunmakta olup, dilediğiniz zaman iletişim numaraları üzerinden tarafımıza ulaşmanız halinde bu hizmetimizi kısa bir süre içerisinde alabilirsiniz.


DOĞALGAZ TESİSATI NASIL YAPILIR?

Doğalgaz sayaç montajını ve duvar/ döşemeden borusu geçirme işlemlerini son derece hassasiyet ile gerçekleştirmekteyiz.

  • Doğalgaz sayaç montajı; metalden üretilmiş olan esnek bağlantı materyallerini kullanarak sayaç bağlantıları için ön gerilme durumunu önlüyoruz. Standartlara uygun gaz kesme vanasını yerleştiriyoruz. Vanayı olası durumda rahatça kapatabileceğiniz yüksekliğe yerleştiriyoruz. Sayaçları duvara gerekli mesafe ile konsollardan aldığımız yardım ile monte ediyoruz. Sayaçların rahat okunabilmesi için gerekli aydınlık, rutubetsiz, orta sıcaklıktaki bölgelere yerleştiriyoruz.

  • Duvar/ döşemeden doğalgaz borusu geçirme; söz konusu geçişlerde dikkat edilmesi gereken en önemli husus borunun dışarısına muhakkak boru için kılıf geçirilmesi gerekmektedir. Kılıf borusunun iç çapı ,gaz borusunun dış çapına oranla standart 20 mm daha büyük olmalıdır. Kılıfın geçirildiği bölgede alçı ya da çimento harcı ile sabitleme yapılmalıdır.

BİNA İÇİ DOĞALGAZ BÖLÜMLERİ NELERDİR?

Bina içi doğalgaz tesisatının bölümlerinin tamamı şu şekildedir;

  • Ana kesme vanası,

  • Dağıtım borusu,

  • Kolon borusu,

  • Sayaç bağlantı hattı,

  • Tüketim hattı,

  • Ayrım hattı,

  • Cihaz bağlantı hattı.

Söz konusu doğalgaz tesisatı bölümleri bu şekilde olup, tesisatta son derece hassas davranmaktayız. Öyle ki standartlara uygun, doğru bir işlem yapılmaması halinde çok ciddi sorunlarla karşılaşılması mümkündür. Sizlere vermiş olduğumuz doğalgaz tesisatı işleminde hizmete verecek olan ustalarımızın hepsi eğitimli olup, işlerini büyük titizlik ve incelikle gerçekleştirmektedir.

DOĞALGAZ TESİSATI ÜCRETLERİ NASILDIR?

Doğalgaz tesisatı hizmetimizi uzman bir kadro ve son teknoloji materyallerimiz ile gerçekleştirmekte ve de hizmetimiz garantilidir. Doğalgaz tesisatı için net bir fiyat bilgisi verilememektedir. Öyle ki tesisatın durumuna ve mekana göre fiyatta değişiklik olabilir. Bu sebepten dolayı iletişim numaralarından tarafımıza ulaşıp, gerekli bilgileri vermeniz halinde sizlere özel en uygun güncel fiyat bilgilerimizi sizler için sunacağız!